Reklama

Wspomnienia osadników

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu organizuje konkurs "Mój Album Rodzinny ? Moja Historia". Organizatorzy zachęcają młodych mieszkańców Dolnego Śląska do zbierania wspomnień dziadków.


Konkursowym zadaniem jest przygotowanie albumu prezentującego wydarzenia związane z polskim osadnictwem na Dolnym Śląsku z lat 1945-1970. Zebrane fotografie, dokumenty i relacje mają pokazywać pracę i zabawę osadników. - Warto zapisać wspomnienia tych ludzi a szczególnie warto, żebyście zrobili to Wy, ich wnukowie. - zachęca Radosław Mołoń - wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

Prace dostarczać należy w formie elektronicznej: jako albumy lub prezentacje multimedialne. Prace dostarczyć należy do 15 października 2013 roku.

Szczegółowe informacje o konkursie - http://mojalbumrodzinny.pl/

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama