Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu organizuje konkurs "Mój Album Rodzinny ? Moja Historia". Organizatorzy zachęcają młodych mieszkańców Dolnego Śląska do zbierania wspomnień dziadków.
Konkursowym zadaniem jest przygotowanie albumu prezentującego wydarzenia związane z polskim osadnictwem na Dolnym Śląsku z lat 1945-1970. Zebrane fotografie, dokumenty i relacje mają pokazywać pracę i zabawę osadników. - Warto zapisać wspomnienia tych ludzi a szczególnie warto, żebyście zrobili to Wy, ich wnukowie. - zachęca Radosław Mołoń - wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.
Prace dostarczać należy w formie elektronicznej: jako albumy lub prezentacje multimedialne. Prace dostarczyć należy do 15 października 2013 roku.
Szczegółowe informacje o konkursie - http://mojalbumrodzinny.pl/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze