Dzisiaj (środa, 20 lutego) na terenie gminy Lubawka służbę pełnili policjanci z Czech.
Czescy funkcjonariusze dołączyli do polskiego patrolu prewencji. Wspólnie sprawdzali m.in. prawidłowość przewożenia osób i towarów. Obecność funkcjonariuszy z Trutnova była szczególnie przydatna podczas kontroli obywateli Czech.
Polsko-czeskie patrole na terenie powiatu kamiennogórskiego to efekt współpracy przygranicznych jednostek policji.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze