Policjanci kamiennogórskiej "drogówki" uczestniczyli dzisiaj (wtorek, 13 lutego) we wspólnym patrolu z kolegami z Czech.
Wspólny patrol pracował dzisiaj po czeskiej stronie granicy. Funkcjonariusze obu jednostek wykonywali rutynowe działania. Jednym z nich było zabezpieczenie miejsca zdarzenia drogowego. Nie obyło się również bez kontroli drogowych.
Współpraca przygranicznych jednostek policji trwa od kilku lat.

fot. policja Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze