W Zespole Szkół w Marciszowie odbywa się 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku impreza jest organizowana przez szkołę, Radę Sołecką i Urząd Gminy.
Aktualizacja 22:10
W Marciszowie zebrano 12,5 tys. zł. Pod młotek poszedł m.in. dzień pracy w charakterze wójta gminy.
Oryginalna informacja
Występy artystów przerywane są licytacjami. Pod młotek poszło złote i srebrne serduszko, maskotki, kubki z Kolorowych Jeziorek i wiele innych przedmiotów. W kramiku, gdzie los kosztował 5 złotych, znalazło się ponad 500 pozycji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze