Jedne z ostatnich warsztatów kulinarnych odbyły się dzisiaj (sobota, 24 sierpnia) w świetlicy w Ptaszkowie.
Podczas wszystkich zajęć mieszkańcy Ptaszkowa wspólnie gotowali. Część zajęć prowadził jeden z kamiennogórskich restauratorów Leszek Cichocki. W każdym z zajęć udział brało kilkadziesiąt osób.
Dzisiaj uczestnicy warsztatów gotowali zupę jarzynową, piekli placki ziemniaczane ze śmietaną, a na deser przygotowali mus malinowy. Ostatnie spotkanie odbędzie się za tydzień.
Zajęcia odbywały się we wszystkie wakacyjne weekendy. Warsztaty zorganizowało stowarzyszenie "Nasza Wieś" dzięki dotacji z programu Działaj Lokalnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze