Reklama

Wspólnie gotują

Jedne z ostatnich warsztatów kulinarnych odbyły się dzisiaj (sobota, 24 sierpnia) w świetlicy w Ptaszkowie.


Podczas wszystkich zajęć mieszkańcy Ptaszkowa wspólnie gotowali. Część zajęć prowadził jeden z kamiennogórskich restauratorów Leszek Cichocki. W każdym z zajęć udział brało kilkadziesiąt osób.

Dzisiaj uczestnicy warsztatów gotowali zupę jarzynową, piekli placki ziemniaczane ze śmietaną, a na deser przygotowali mus malinowy. Ostatnie spotkanie odbędzie się za tydzień.

Zajęcia odbywały się we wszystkie wakacyjne weekendy. Warsztaty zorganizowało stowarzyszenie "Nasza Wieś" dzięki dotacji z programu Działaj Lokalnie.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama