Dzisiaj (czwartek, 21 marca) w pierwszy dzień wiosny kilkadziesiąt osób uczestniczyło w sprzątaniu Krzeszowa.
Do akcji przyłączyli się mieszkańcy Krzeszowa, uczniowie miejscowej szkoły, wójt, radny oraz proboszcz z przedstawicielami fundacji Europejska Perła Baroku. Organizatorzy zapewnili rękawiczki i worki na śmieci. Uczestnicy podzielili się na grupy i pozbierali śmieci w wybranych częściach wsi.

Działania ekologiczne mają być w tym roku częścią wszystkich wydarzeń organizowanych przez fundację w Krzeszowie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze