Muzyczną podróż zaproponowało dzisiaj Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze w ramach obchodów Święta Niepodległości. Z propozycji skorzystała spora grupa głównie starszych osób.
Wieczór patriotyczny Nasza Niepodległa rozpoczęło wspólne śpiewanie polskich pieśni i piosenek. Każdą melodię poprzedzała informacja o okolicznościach jej powstania. Uczestnicy mieli okazję zaśpiewać zarówno utwory pochodzące z okresu zaborów, jak i z czasów II wojny światowej.
Drugą częścią spotkania był teleturniej "Lata dwudzieste, lata trzydzieste". Zadawane przez pracowników muzeum pytania dotyczyły kultury dwudziestolecia międzywojennego.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze