Reklama

Wrzesień na budowie S3 Kamienna Góra - granica

W miesiącu wrześniu rozpoczęto prace przygotowawcze związane z oznakowaniem granic i obiektów, wprowadzono na teren budowy ciężki sprzęt - aktualnie pracują 43 jednostki sprzętowe (min. koparki, samochody, spychacze) oraz 101 osób.

 

Rozpoczęto prowadzenie prac ziemnych przy DK5, DW367 oraz przy obiekcie WS52.

Rozpoczęto również prowadzenie prac związanych z wycinką przy węźle Kamienna Góra północ (DK5), Kamienna Góra południe (DW367), Lubawka (DW369). Zrealizowano 15% wycinki.

Wprowadzona została na tą okoliczność organizacja ruchu przy DK5 - Ptaszków, DW367 - wyjazd w kierunku Kowar, DW369 - Lubawka-Bukówka.

Zostały również przekazane dwie nieruchomości znajdujące się w miejscowości Ptaszków 58 oraz 60.

Wykonywane są roboty związane z odhumusowaniem przyszłego pasa drogowego oraz z zabezpieczeniem gazociągów - w ostatnim tygodniu września rozpoczęto usuwanie kolizji gazowej GŚ1b.

Reklama

W okresie od 02 do 30 września na Trasie Głównej zdjęto humus z powierzchni 38 588 m2, tj. 5,82% zaawansowania prac.

W początkowej fazie są wykopy (4300 m2 - 0,15%) i budowa nasypów (1443 m2). Prowadzone są również prace archeologiczne.

źródło: strona internetowa projektu

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama