We Wrocławiu trwają Międzynarodowe Targi Turystyczne. Wystawiają się na nich instytucje z terenu powiatu kamiennogórskiego.
Targi rozpoczęły się dzisiaj w Hali Stulecia i potrwają do niedzieli. Piątek jest tzw. dniem branżowym, targi odwiedzają m.in. przewodnicy. Od jutra stoiska dostępne będą dla wszystkich chętnych.
Swoją ofertę we Wrocławiu prezentują: kamiennogórskie podziemia Arado, gmina Kamienna Góra, powiat kamiennogórski, Sanktuarium Maryjne w Krzeszowie oraz PKS Kamienna Góra.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze