Do końca sierpnia w filii nr 22 biblioteki we Wrocławiu (ul Chociebuska 22) można oglądać wystawę obrazów kamiennogórzanki Bernadety Nowak.
Wystawę zorganizowała kierownik filii, Grażyna Niewczas. W bibliotece prezentowane są obrazy z cyklu "Impresje wrocławskie - obrazy inspirowane wieczornym Wrocławiem". Dodatkowo kamiennogórzanka zdecydowała się na prezentację kilku portretów.
Wystawa spotkała się z zainteresowaniem czytelników. We wrześniu trafi do filii nr 16.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze