Reklama

Wrócili z Afganistanu

Dzisiaj (poniedziałek, 9 czerwca) w Świętoszowie odbyło się powitanie XIV zmiany PKW Afganistan.


Do jednostki wrócili żołnierze i dowódca zmiany. Powitanie odbyło się na placu garnizonowym w Świętoszowie. Tamtejsza jednostka, 10 Brygada Kawalerii Pancernej im. gen. broni Stanisława Maczka, kontynuuje tradycje 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego.

Jednostka współpracuje z Zespołem Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Na uroczystość zaproszona została dyrektor szkoły Mariola Jaciuk oraz starosta Ewa Kocemba.

Żołnierzy w Świętoszowie witał m.in. prezydent Polski Bronisław Komorowski.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama