Reklama

Wrócili pociągiem

Para młodych mieszkańców Wielkopolski zapewne na długo zapamięta tegoroczna Wielkanoc. Z samochodowej wycieczki na Dolny Śląsk wróciła pociągiem.

 

Wczoraj (sobota, 31 marca) podczas patrolu na terenie gminy Marciszów policjanci kamiennogórskiej "drogówki" zatrzymali osobowego hyundaia. Kierowcą był 29-letni mieszkaniec Wielkopolski. Okazało się, że kierowca nie ma prawa jazdy. Jak tłumaczył funkcjonariuszom dopiero ukończył kurs. Bez uprawnień postanowił wraz z pasażerką wyjechać na święta w góry.

Policjanci zabezpieczyli samochód na parkingu strzeżonym. Kierowca z pasażerką kontynuowali podróż pociągiem.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama