Para młodych mieszkańców Wielkopolski zapewne na długo zapamięta tegoroczna Wielkanoc. Z samochodowej wycieczki na Dolny Śląsk wróciła pociągiem.
Wczoraj (sobota, 31 marca) podczas patrolu na terenie gminy Marciszów policjanci kamiennogórskiej "drogówki" zatrzymali osobowego hyundaia. Kierowcą był 29-letni mieszkaniec Wielkopolski. Okazało się, że kierowca nie ma prawa jazdy. Jak tłumaczył funkcjonariuszom dopiero ukończył kurs. Bez uprawnień postanowił wraz z pasażerką wyjechać na święta w góry.
Policjanci zabezpieczyli samochód na parkingu strzeżonym. Kierowca z pasażerką kontynuowali podróż pociągiem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze