Mieszkańcy Kamiennej Góry mogą obserwować kolejny dowód na przyjście wiosny.
Po kilku ciepłych dniach do gniazda przy skrzyżowaniu ulic Katowickiej, Legnickiej, Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze wrócił bocian.
Bociany gniazdują w tym miejscu od kilku lat. Specjalnie dla nich zbudowany platformę, pod którą zamontowana jest siatka chroniąca mieszkańców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze