Dolnośląski Związek Piłki Nożnej podał datę wznowienia rozgrywek piłkarskich lig przez siebie prowadzonych.
Piłkarze na Dolnym Śląsku wrócą na boiska 24 kwietnia. DZPN zapowiedział, że wkrótce wprowadzi zmiany w terminarzu rozgrywek. Piłkarze IV ligi wrócili na boiska 13 i 14 marca. Kolejnej kolejki już nie rozegrali. W kolejne weekendy miały rozpocząć się rozgrywki niższych lig. Rozgrywki zostały wstrzymane po zaostrzeniu ograniczeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Wznowienie gry stało się możliwe po zapowiedzi złagodzenia ograniczeń.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze