Reklama

Wraca z medalami

Dzisiaj (niedziela, 16 marca) w Gorzowie Wielkopolskim zakończyły się pływackie Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16.


W zawodach startowała Julia Szkarłat obecnie zawodniczka Śląska Wrocław, która pływać zaczynała na kamiennogórskim basenie. Zawodniczka indywidualnie walczyła w pięciu konkurencjach, zdobyła cztery brązowe medale. Na podium stawała na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym, 100 metrów motylkiem, 200 metrów stylem grzbietowym i 200 motylkiem. Na dystansie 50 metrów stylem motylkowym J. Szkarłat była czwarta.

Zawodniczka wywalczyła również brązowy medal w sztafecie Śląska Wrocław 4x200 metrów stylem dowolnym oraz zajęła czwarte miejsce na dystansie 4x100 metrów.

Wyniki za megatiming.pl

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama