Dzisiaj (niedziela, 16 marca) w Gorzowie Wielkopolskim zakończyły się pływackie Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16.
W zawodach startowała Julia Szkarłat obecnie zawodniczka Śląska Wrocław, która pływać zaczynała na kamiennogórskim basenie. Zawodniczka indywidualnie walczyła w pięciu konkurencjach, zdobyła cztery brązowe medale. Na podium stawała na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym, 100 metrów motylkiem, 200 metrów stylem grzbietowym i 200 motylkiem. Na dystansie 50 metrów stylem motylkowym J. Szkarłat była czwarta.
Zawodniczka wywalczyła również brązowy medal w sztafecie Śląska Wrocław 4x200 metrów stylem dowolnym oraz zajęła czwarte miejsce na dystansie 4x100 metrów.
Wyniki za megatiming.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze