Reklama

Wraca liceum - galeria zdjęć

Od 1 września w Kamiennej Górze nie ma już Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Po likwidacji gimnazjów w budynku przy ul. M. Skłodowskiej działa Liceum Ogólnokształcące.

 

Dzisiaj (poniedziałek, 2 września) w "ogólniaku" naukę rozpoczął podwójny rocznik pierwszoklasistów. Do liceum przyszli ostatni absolwenci gimnazjów oraz pierwsi absolwenci klas ósmych podstawówek. Dla obu typów szkół liceum przygotowało po cztery klasy pierwsze.

Pierwszoklasistów w szkolnej auli witał dyrektor Jacek Bruździak. Przypominał, że kamiennogórski "ogólniak" należy do najstarszych szkół na Dolnym Śląsku, istnieje od 1945 roku.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama