Od 1 września w Kamiennej Górze nie ma już Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Po likwidacji gimnazjów w budynku przy ul. M. Skłodowskiej działa Liceum Ogólnokształcące.
Dzisiaj (poniedziałek, 2 września) w "ogólniaku" naukę rozpoczął podwójny rocznik pierwszoklasistów. Do liceum przyszli ostatni absolwenci gimnazjów oraz pierwsi absolwenci klas ósmych podstawówek. Dla obu typów szkół liceum przygotowało po cztery klasy pierwsze.
Pierwszoklasistów w szkolnej auli witał dyrektor Jacek Bruździak. Przypominał, że kamiennogórski "ogólniak" należy do najstarszych szkół na Dolnym Śląsku, istnieje od 1945 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze