Reklama

Wpadli za brak maseczek

Błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Lubawce doprowadziła do zatrzymania sprawców kradzieży w sklepie Biedronka i odzyskania towaru na kwotę 790 zł.

 

W dniu wczorajszym tuż przed godziną 21:00 policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce w trakcie patrolu zauważyli na przystanku autobusowym dwóch mieszkańców Lubawki, którzy nie stosowali się do obowiązującego nakazu zasłaniania ust i nosa. Funkcjonariusze podjęli czynności w stosunku do nich.

Mężczyźni ci dodatkowo spożywali alkohol, a w rękach trzymali otwartą butelkę wódki. Policjanci szybko zorientowali się, że są oni w posiadaniu dużej ilości artykułów spożywczych oraz elektronarzędzi, które pochodzą ze sklepu Biedronki. Mundurowi ustalili, że faktycznie nie tak dawno któryś z klientów wyjechał ze sklepu z pełnym koszykiem produktów, nie płacąc za nie. Pracownicy marketu wycenili straty na kwotę ponad 790 zł.

Reklama

27 i 25 ? latek zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Natomiast funkcjonariusze odzyskali towar na kwotę 790 zł. W dniu dzisiejszym w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze usłyszeli oni zarzut kradzieży, do którego się przyznali. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama