Błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Lubawce doprowadziła do zatrzymania sprawców kradzieży w sklepie Biedronka i odzyskania towaru na kwotę 790 zł.
W dniu wczorajszym tuż przed godziną 21:00 policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce w trakcie patrolu zauważyli na przystanku autobusowym dwóch mieszkańców Lubawki, którzy nie stosowali się do obowiązującego nakazu zasłaniania ust i nosa. Funkcjonariusze podjęli czynności w stosunku do nich.
Mężczyźni ci dodatkowo spożywali alkohol, a w rękach trzymali otwartą butelkę wódki. Policjanci szybko zorientowali się, że są oni w posiadaniu dużej ilości artykułów spożywczych oraz elektronarzędzi, które pochodzą ze sklepu Biedronki. Mundurowi ustalili, że faktycznie nie tak dawno któryś z klientów wyjechał ze sklepu z pełnym koszykiem produktów, nie płacąc za nie. Pracownicy marketu wycenili straty na kwotę ponad 790 zł.
27 i 25 ? latek zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Natomiast funkcjonariusze odzyskali towar na kwotę 790 zł. W dniu dzisiejszym w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze usłyszeli oni zarzut kradzieży, do którego się przyznali. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze