Wczoraj (czwartek, 14 lutego) zatrzymanych zostało dwóch mieszkańców Kamiennej Góry. W mieszkaniu jednego z nich policjanci znaleźli znaczne ilości narkotyków.
Wykorzystując zebrane informacje kamiennogórscy policjanci weszli do mieszkania 27-latka. W lokalu był również 32-latek. Podczas przeszukania policjanci znaleźli 2674 działek marihuany, 1247 porcji metaamfetaminy, 52 tabletek extazy. W mieszkaniu były również woreczki strunowe, wagi i urządzenia do porcjowania narkotyków oraz pieniądze i telefony komórkowe.
Mężczyźni zostali zatrzymani, nielegalne przedmioty policjanci zabezpieczyli.
Zatrzymanym za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, za udzielanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej również do lat 10.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze