Reklama

Wpadli w Walentynki

Wczoraj (czwartek, 14 lutego) zatrzymanych zostało dwóch mieszkańców Kamiennej Góry. W mieszkaniu jednego z nich policjanci znaleźli znaczne ilości narkotyków.

 

Wykorzystując zebrane informacje kamiennogórscy policjanci weszli do mieszkania 27-latka. W lokalu był również 32-latek. Podczas przeszukania policjanci znaleźli 2674 działek marihuany, 1247 porcji metaamfetaminy, 52 tabletek extazy. W mieszkaniu były również woreczki strunowe, wagi i urządzenia do porcjowania narkotyków oraz pieniądze i telefony komórkowe.

Mężczyźni zostali zatrzymani, nielegalne przedmioty policjanci zabezpieczyli.

Zatrzymanym za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, za udzielanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej również do lat 10.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama