Reklama

Wpadł poszukiwany, miał narkotyki


W czwartek jeden z policjantów kamiennogórskiej komendy podczas pełnienia służby zauważył poszukiwanego mężczyznę. Gdy za nim szedł, wezwał wsparcie.


Wspólnie z innymi funkcjonariuszami zatrzymali 33-latka w jednym ze sklepów. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.

Podczas sprawdzania, czy zatrzymany nie ma przy sobie niebezpiecznych przedmiotów, policjanci znaleźli u niego narkotyki. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania środków zabronionych, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra Aktualizacja: 26/05/2025 08:06
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama