W czwartek jeden z policjantów kamiennogórskiej komendy podczas pełnienia służby zauważył poszukiwanego mężczyznę. Gdy za nim szedł, wezwał wsparcie.
Wspólnie z innymi funkcjonariuszami zatrzymali 33-latka w jednym ze sklepów. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.
Podczas sprawdzania, czy zatrzymany nie ma przy sobie niebezpiecznych przedmiotów, policjanci znaleźli u niego narkotyki. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania środków zabronionych, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze