W wyniku działań operacyjnych kamiennogórscy policjanci ustalili i zatrzymali 23-latka, któremu postawili zarzut posiadania i handlu narkotykami.
W chwili zatrzymania mieszkaniec Kamiennej Góry miał przy sobie 3 porcje metaamfetaminy i 9 porcji marihuany. Przyznał się, że narkotyki są jego własnością i miały zostać sprzedane.
Sąd, na wniosek prokuratury, podjął decyzję o zastosowaniu wobec zatrzymanego aresztu tymczasowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze