Reklama

Wpadł z narkotykami

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 37-latka z Wałbrzycha. Mężczyzna odpowiadać będzie za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

 

Do zatrzymania doszło wczoraj (6 marca) na terenie jednej ze wsi w gminie Kamienna Góra. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Zatrzymali go gdy jechał samochodem. W pojeździe policjanci znaleźli woreczek z, jak okazało się po badaniach, amfetaminą. Z takiej ilości substancji można przygotować 270 porcji handlowych.

Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyku. Odpowie za to przed sądem. Był już karany za podobne przestępstwa oraz za przestępstwa przeciwko mieniu oraz rozboje.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama