Dzisiaj (wtorek, 15 kwietnia) strażnik Społecznej Straży Rybackiej w Kamiennej Górze poinformowany został o mężczyźnie mającym nielegalnie łowić ryby na Bobrze przy ul. Wiejskiej.
Z informacja zadzwonił wędkarz, który czekał na przyjazd strażnika. Razem poszli do miejscu, w którym widziany był mężczyzna. Strażnik zauważył go schowanego w krzakach i wędkującego. Mężczyzna zobaczył zbliżających się, wędkę i złowioną rybę wyrzucił do rzeki i zaczął uciekać. Został jednak złapany.
Mężczyzna to 50-letni mieszkaniec Kamiennej Góry, który był już wcześniej znany strażnikom, ale do tej pory udawało mu się uciec.
Mężczyzna oświadczył, że wędkę i lipienia wyrzucił ponieważ nie ma uprawnień do połowu ryb.
Sprawa skierowana zostanie do sądu.
Więcej na stronie Społecznej Straży Rybackiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze