Reklama

Wpadł kłusownik

Dzisiaj (wtorek, 15 kwietnia) strażnik Społecznej Straży Rybackiej w Kamiennej Górze poinformowany został o mężczyźnie mającym nielegalnie łowić ryby na Bobrze przy ul. Wiejskiej.


Z informacja zadzwonił wędkarz, który czekał na przyjazd strażnika. Razem poszli do miejscu, w którym widziany był mężczyzna. Strażnik zauważył go schowanego w krzakach i wędkującego. Mężczyzna zobaczył zbliżających się, wędkę i złowioną rybę wyrzucił do rzeki i zaczął uciekać. Został jednak złapany.

Mężczyzna to 50-letni mieszkaniec Kamiennej Góry, który był już wcześniej znany strażnikom, ale do tej pory udawało mu się uciec.

Mężczyzna oświadczył, że wędkę i lipienia wyrzucił ponieważ nie ma uprawnień do połowu ryb.

Sprawa skierowana zostanie do sądu.

Więcej na stronie Społecznej Straży Rybackiej.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama