Reklama

Wpadł do komisu

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj (środa, 28 października) w Dębrzniku. Na plac przydrożnego komisu samochodowego wpadł volkswagen passat.

 

Plac znajduje się między torami kolejowymi a rzeką, w tym miejscu droga krajowa nr 5 wznosi się. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, wpadł na niżej położony plac komisu. Volkswagen uszkodził sześć pojazdów i zawisł na skarpie nad rzeką.

Passatem jechały trzy osoby. Prowadził 23-letni mieszkaniec Radomia. Nikomu nic się nie stało. Kierowca był trzeźwy, w jego organizmie nie stwierdzono narkotyków.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama