Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj (środa, 28 października) w Dębrzniku. Na plac przydrożnego komisu samochodowego wpadł volkswagen passat.
Plac znajduje się między torami kolejowymi a rzeką, w tym miejscu droga krajowa nr 5 wznosi się. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, wpadł na niżej położony plac komisu. Volkswagen uszkodził sześć pojazdów i zawisł na skarpie nad rzeką.
Passatem jechały trzy osoby. Prowadził 23-letni mieszkaniec Radomia. Nikomu nic się nie stało. Kierowca był trzeźwy, w jego organizmie nie stwierdzono narkotyków.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze