Reklama

Wóz w remizie

Do Lubawki przyjechał dzisiaj (poniedziałek, 29 października) nowy wóz dla Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

Średni wóz bojowy powstał na podwoziu MAN-a. Zakup był możliwy dzięki pozyskaniu dofinansowania z kilku źródeł. W lubawskiej OSP nowy MAN zastąpi jednego z wysłużonych starów. Zanim nowy wóz wyjedzie na pierwszą akcję, musi zostać doposażony i wprowadzony na wyposażenie jednostki.

Starania o zakup dwóch pojazdów dla OSP z terenu powiatu kamiennogórskiego trwały od początku roku. Lubawka otrzymała dofinansowanie jako jednostka z Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Drugi wóz za kilka dni trafi do OSP Pisarzowice.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama