Do Lubawki przyjechał dzisiaj (poniedziałek, 29 października) nowy wóz dla Ochotniczej Straży Pożarnej.
Średni wóz bojowy powstał na podwoziu MAN-a. Zakup był możliwy dzięki pozyskaniu dofinansowania z kilku źródeł. W lubawskiej OSP nowy MAN zastąpi jednego z wysłużonych starów. Zanim nowy wóz wyjedzie na pierwszą akcję, musi zostać doposażony i wprowadzony na wyposażenie jednostki.

Starania o zakup dwóch pojazdów dla OSP z terenu powiatu kamiennogórskiego trwały od początku roku. Lubawka otrzymała dofinansowanie jako jednostka z Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Drugi wóz za kilka dni trafi do OSP Pisarzowice.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze