Grupa miłośników rowerów Popolupo MTB Kamienna Góra i okolice zaprasza na imprezę wspierającą finał WOŚP.
Popolupo organizuje sztafetę pieszo-rowerową, która wyruszy ze schroniska Samotnia. Grupa przejedzie przez Karpacz, Jelenią Górę, Kamienną Górę, Lubawkę, i Krzeszów do Wałbrzycha.
Dojazd rowerem do Samotni nie jest możliwy z uwagi na przepisy KPN oraz naprawdę zimowe warunki.
Plan sztafety:
Sobota: schronisko Samotnia
Niedziela:
Karpacz: spotykamy się o 10.00 (miejsce zostanie podane w osobnym komunikacie)
Jelenia Góra (Rynek) 12:00- 12:30
Kamienna Góra (sala L.O.) 14:30-14:45
Lubawka (rynek) 15:30-15:45
Krzeszów (sala szkoły) 16:20-16:30
Wałbrzych (WOK) 18:15 - 18:30
Uczestnicy sztafety będą wieźć worki z Duchem Gór. Na każdym przystanku zostawią jeden taki worek do licytacji, w zamian zabiorą fant niespodziankę. Paczka składająca się z 5 fantów niespodzianek wylicytowana zostanie w Wałbrzychu.
Każdy, kto będzie chciał się przyłączyć do sztafety, będzie mile widziany. N
Wszystkie informacje techniczne, będą podane w dyskusji przy wydarzeniu na fb.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim i okolicach
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze