Podobnie jak podczas poprzednich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kamiennogórski finał gra już w piątek. Koncert dla WOŚP trwa w Szkole Podstawowej nr 2.
Aktualizacja 30.01.2023.
W szkole zebrano 22 658,13 zł.
Oryginalna informacja
W tym roku szkolny finał WOŚP zorganizowany został w sali gimnastycznej. Pomieszczenie podzielone zostało na dwie części. W jednej powstała kawiarenka, w drugiej odbywały się artystyczne prezentacje i licytacje.
Kwota zebrana podczas szkolnego finału przekazana zostanie w niedzielę do kamiennogórskiego sztabu WOŚP.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze