Reklama

WOŚP w SP2 - podsumowanie

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze z mniejszym rozmachem i hałasem niż dotychczas. Mimo, iż nie odbył się tradycyjny Koncert Świąteczno-Noworoczny, udało się zebrać kwotę 10 675,50 zł, która została w całości przekazana na konto 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

W ramach WOŚP w szkole odbył się kiermasz ciast i drobnych fantów, podczas którego zebrano kwotę 4 850,50 zł. Corocznie w szkole odbywała się licytacja fantów od klas oraz indywidualnych sponsorów. W tym roku zamiast licytacji wpłacano dobrowolne darowizny od poszczególnych klas, a także indywidualnie na konto Rady Rodziców. W ten sposób zebrano kwotę 5 825 zł.

organizatorzy ? Zespół Promocji

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama