W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze z mniejszym rozmachem i hałasem niż dotychczas. Mimo, iż nie odbył się tradycyjny Koncert Świąteczno-Noworoczny, udało się zebrać kwotę 10 675,50 zł, która została w całości przekazana na konto 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W ramach WOŚP w szkole odbył się kiermasz ciast i drobnych fantów, podczas którego zebrano kwotę 4 850,50 zł. Corocznie w szkole odbywała się licytacja fantów od klas oraz indywidualnych sponsorów. W tym roku zamiast licytacji wpłacano dobrowolne darowizny od poszczególnych klas, a także indywidualnie na konto Rady Rodziców. W ten sposób zebrano kwotę 5 825 zł.
organizatorzy ? Zespół Promocji
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze