W niedzielę (26 stycznia) w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na dużym parkingu w Krzeszowie będzie można przejechać się samochodem rajdowym.
Od godziny 13 do 18 na chętnych czekać będą samochody wraz z instruktorami. Warunkiem udziału w przejażdżce jest wrzucenie datku do puszki WOŚP.
Jazdy organizuje auto Harnaś rally team.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze