Reklama

WOŚP w Marciszowie - zapowiedź

Dwa dni w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grać będą mieszkańcy Marciszowa.

 

W sobotę (11 stycznia) o godzinie 12:00 z placu przy kościele w Marciszowie wystartuje Marszo-bieg z Serduszkiem zakończony ogniskiem. Chętni zgłaszać się mogą przed startem. Dystans 7 km, opłata wpisowa w dowolnej wysokości będzie wrzucana do puszki WOŚP.

W niedzielę (12 stycznia) finał zagra w Domu Kultury w Marciszowie. Impreza trwać będzie od godziny 14:00 do 20:00. Oprócz występów zaplanowano licytacje. Wśród gadżetów są m.in. książki z autografami noblistki Olgi Tokarczuk.

Na 20:15 zaplanowano "światełko do Nieba" na boisku przed Domem Kultury.

Reklama

Mieszkańcy gminy Marciszów chcący wziąć udział w finale mogą skorzystać z bezpłatnego transportu

.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama