W niedzielę (25 stycznia) marciszowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra w Domu Kultury.
Początek grania zaplanowany został na godzinę 15. W programie m.in. występ grup przedszkolnych, pokaz zumby, pokaz pierwszej pomocy, występ Mai Oleśków, Magdy Bigoś i Nadii Szagdaj.
Strażacy z OSP Marciszów zapraszają na przejażdżki wozem bojowym, będą stoiska ze słodyczami, potrawami. Chętni będą mogli pomalować swoją twarz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze