W niedzielę (26 stycznia) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Domu Kultury w Marciszowie. Finał organizowany jest w ramach sztabu działającego przy CBK gminy Kamienna Góra.
Marciszowski finał rozpocznie się o godzinie 15:00. Rozpoczęcie ostatniego występu zaplanowano na godzinę 18.40. Oprócz występów odbywać się będą licytacje, ma działać loteria, dostępne będą stoiska z różnymi potrawami. OSP Marciszów zaoferuje przejazdy wozem strażackim, a MDP Marciszów zorganizuje warsztaty tworzenia magicznych domków.
Plan finału w Marciszowie:
15:00 Otwarcie
15:10 Występ grup przedszkolnych z ZS-P w Marciszowie
16:00 Występ Agnieszki Granosik
16:40 Pokaz Zumby Natalia Kaczmarczyk
17:00 Pokaz udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu uczniów ZS-P w Marciszowie
17:45 Występ Piotra Wyrostka
18:05 Występ Mai Oleśków
18:40 Występ SOPRALOVE

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze