Dwa dni grać ma finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Marciszowie. Gmina przyłączyła się w tym roku do sztabu gminy Kamienna Góra działającego przy Centrum Biblioteczno- Kulturalnym.
Na sobotę (28 stycznia) zaplanowany jest Branżowy Turniej Szóstek Siatkarskich o Puchar Wójta Gminy Marciszów. W niedzielę (29 stycznia) Orkiestra zagra w Domu Kultury. Program imprezy jest jeszcze przygotowywany.
Sztab ma już swoją eSkarbonkę, do której można w każdej chwili wpłacać datki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze