Mieszkańcy gminy Marciszów grają w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako część sztabu gminy Kamienna Góra. Finałowa impreza odbywa się w Domu Kultury.
Aktualizacja 22:17
W Marciszowie, podczas finału WOŚP zebrano: 25 799,73 zł i 5,51 euro
Oryginalna informacja
Pierwsze atrakcje czekają na gości już na placu przed Domem Kultury. Dla WOŚP gra m.in. obsługa food trucka. Na chętnych czeka też wóz strażacki. Darczyńcy mogą zostać przewiezieni, oczywiście na sygnałach, po okolicznych lokalnych drogach.

Podobnie jak w innych sztabach podczas finałowej imprezy prezentują się lokalni wykonawcy. Odbywają się również licytacje.
Marciszowski sztab, podobnie jak inne na terenie powiatu kamiennogórskiego, odwiedził komisarz Lew z mundurową obstawą.
Finał w Marciszowie ma zakończyć koncert zespołu Sahieel zaplanowany na godzinę 19.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze