Lubawski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w Domu Kultury i okolicach. Organizatorzy zaprezentowali program i listę wykonawców.
Lubawski finał wystartuje w niedzielę (28 stycznia) o godzinie 14:00 w Domu Kultury. W programie licytacje, loteria, kiermasz ciast i występy.
W tym roku finał wyjdzie z budynku Domu Kultury. Na ul. Kamiennogórskiej ma powstać Miasteczko WOŚP. Zaplanowano m.in. morsowanie (godzina 18:00).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze