Reklama

WOŚP w Lubawce

W najbliższą niedzielę (13 stycznia) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Lubawce. Impreza odbywać się będzie w domu kultury i na rynku.

 

Już od godziny 7:30 na ulicach miasta pojawią się wolontariusze z puszkami. Kwestować mają do godziny 20. Od 13 do 18 w domu kultury (ul. Kamiennogórska 19) prowadzona będzie rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego. Akcję prowadzi fundacja DKMS.

O godzinie 13:00 rozpoczną się występy w domu kultury. Pomiędzy prezentacjami kolejnych wykonawców odbywać będą się licytacje. Impreza w domu kultury ma trwać do godziny 18:. Druga część finału WOŚP zaplanowana jest na rynku od godziny 19:15. Imprezę zakończy Światełko do nieba o godzinie 20:00.

Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim  i okolicach

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama