Reklama

WOŚP w Kamiennej Górze - program

Kamiennogórski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie się o godzinie 14:00. Finał zagrał w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego (ul. Słoneczna).

 

Od godziny 14 do 16 zaplanowano występy przed sceną. W programie prezentacje KTT Fraszka, Przedszkoli nr 1, 3, 2, Stokrotka, Szkoły Językowej Leonardo School, wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 1, grupy zumby pod kierunkiem Michała Sikorskiego, chóru pod kierunkiem Sylwii Dylak.

Od godziny 16 rozpoczną się występy na scenie. W programie zespół wokalno - instrumentalny z Zespołu Szkół Specjalnych pod kierunkiem Zbigniewa Stefańskiego, przedstawiciele szkół licytujący swe dary, Ola Majak, zespół muzyczny z Liceum Ogólnokształcącego.

Reklama

O godzinie 20:00 zapłonie Światełko do nieba, a po nim wystąpi Natalia Jaworska.

Tradycyjnie działać będzie serduszkowy kramik oraz kawiarenka z ciastami.

Na ulicach miasta od godziny 8 do 17 kwestować będą wolontariusze.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama