Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim zaplanował przejazd wolontariuszy przez miejscowości na terenie gminy Lubawka.
W każdym z podanych na plakacie miejsc wolontariusze zatrzymają się na kilkanaście minut.
Sztab zapowiada również, że wolontariusze pojawią się w Okrzeszynie, Uniemyślu i Błażejowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze