Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumowują wyniki dzisiejszej akcji.
Aktualizacja 3.02.2021.
Aktualizacja 2.02.2021., godzina 16:40
Lubawski sztab WOŚP zebrał 28 441,54 zł.
Kamiennogórski sztab WOŚP podsumował wynik niedzielnego finału. Cały sztab zebrał 127 374,13 zł.
W kwocie tej są pieniądze zebrane w Kamiennej Górze (51 677,75 zł), gminie wiejskiej Kamienna Góra (32 060,93 zł), gminie Marciszów (37 184,45 zł oraz e-skarbonka (6 451 zł).
Aktualizacja 2.02.2021.
Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra podało ostateczną kwotę zebrana podczas niedzielnego finału WOŚP.
Sztab zebrał 32 060,93 zł, Połowę tej kwoty (16 016, 06 zł) przynieśli wolontariusze w puszkach. Podczas licytacji zebrano 16 044,87 zł.
Aktualizacja 1.02.2021.
Kamiennogórski sztab zebrał ponad 113 tys. zł. W kwocie tej są pieniądze zebrane w Kamiennej Górze, gminie Kamienna Góra i gminie Marciszów. W gminie Kamienna Góra zebrano prawie 32 tys. zł.
Sztab w Chełmsku Śląskim zebrał 22 014,19 zł.
Oryginalna informacja
W gminie Marciszów zebrano 37 235,50 zł
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze