Jutro (niedziela, 13 stycznia) w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał można wesprzeć bez wychodzenia z domu.
Fundacja uruchomiła możliwość dokonania wpłaty online poprzez system PayU. Szczegóły dostępne są na stronie wosp.org.pl Możliwe jest również przelanie pieniędzy z karty kredytowej lub poprzez wysłanie sms-a.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim i okolicach
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze