Reklama

WOŚP Pisarzowice - podziękowanie

Pracownicy Centrum  Biblioteczno ? Kulturalnego Gminy Kamienna Góra w Pisarzowicach składają podziękowania wszystkim osobom biorącym udział w zorganizowaniu i przeprowadzeniu 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

W szczególności dziękujemy sponsorom:
1. Panu Jarkowi Śliwak właścicielowi  Firmy ?EUROTRANS?
2.  Panu Sebastianowi Kłusek, Państwu Ewie i Wincentemu Bieda, Państwu Elżbiecie i Sylwestrowi Nowak i Państwu Edycie i Robertowi Dereń
3. Panu Markowi Wąsik ? Hurtownia ?Pietrucha?
4. Wszystkim paniom, które upiekły  pyszne ciasta.

Wolontariuszkom: Dominice Skoczeń,  Izie Bieda, Katarzynie Szkaradek, Kindze Bieda, Joli Kurnyta, Sandrze Nowak i Gabrieli Mazepa. Zespołowi  ?Olga?, Pani Ewelinie Kościelniak i grupie tanecznej ?Dance Live?, Monice Dumin,  , wszystkim przedszkolakom  i pani Izabeli Zarzyckiej oraz małym artystom którzy uatrakcyjnili nasze granie.

Reklama

Dyrekcji i, uczniom i nauczycielom  z Zespołu Szkół z Pisarzowic. Szefowej KGW z Pisarzowic pani Jadwidze Cebula, Pani Joannie Cebula, Pani Elżbiecie Stawiarskiej i Pani Irenie Szatanik.

Wszystkim mieszkańcom Pisarzowic, Rędzin, Raszowa, Szarocina Ogorzelca i Leszczyńca , którzy wspierali nas w tym dniu. 

Bardzo, Bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok na 24 Finale WOŚP

                                                                                                               SIEMA

Z wyrazami szacunku:
Organizatorzy- Pracownicy CBK  z Pisarzowic

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama