Pracownicy Centrum Biblioteczno ? Kulturalnego Gminy Kamienna Góra w Pisarzowicach składają podziękowania wszystkim osobom biorącym udział w zorganizowaniu i przeprowadzeniu 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W szczególności dziękujemy sponsorom:
1. Panu Jarkowi Śliwak właścicielowi Firmy ?EUROTRANS?
2. Panu Sebastianowi Kłusek, Państwu Ewie i Wincentemu Bieda, Państwu Elżbiecie i Sylwestrowi Nowak i Państwu Edycie i Robertowi Dereń
3. Panu Markowi Wąsik ? Hurtownia ?Pietrucha?
4. Wszystkim paniom, które upiekły pyszne ciasta.
Wolontariuszkom: Dominice Skoczeń, Izie Bieda, Katarzynie Szkaradek, Kindze Bieda, Joli Kurnyta, Sandrze Nowak i Gabrieli Mazepa. Zespołowi ?Olga?, Pani Ewelinie Kościelniak i grupie tanecznej ?Dance Live?, Monice Dumin, , wszystkim przedszkolakom i pani Izabeli Zarzyckiej oraz małym artystom którzy uatrakcyjnili nasze granie.
Dyrekcji i, uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkół z Pisarzowic. Szefowej KGW z Pisarzowic pani Jadwidze Cebula, Pani Joannie Cebula, Pani Elżbiecie Stawiarskiej i Pani Irenie Szatanik.
Wszystkim mieszkańcom Pisarzowic, Rędzin, Raszowa, Szarocina Ogorzelca i Leszczyńca , którzy wspierali nas w tym dniu.
Bardzo, Bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok na 24 Finale WOŚP
SIEMA
Z wyrazami szacunku:
Organizatorzy- Pracownicy CBK z Pisarzowic
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze