Znane jest już wynik 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Marciszowie.
Wczorajsze granie przyniosło 12687,33 zł oraz 12,48 euro.
Wśród licytowanych gadżetów znalazł się dzień pracy na stanowisku wójta gminy Marciszów (230 zł), urodzinowa zabawa z udziałem clowna (200 zł), cztery serduszka (dwa złote i dwa srebrne) jedno z nich wylicytowane zostało za 500 zł, kubki z Kolorowych Jeziorek.
Organizatorzy marciszowskiego finału WOŚP dziękują wszystkim sponsorom i uczestnikom wczorajszej zabawy.
Więcej o finale w Marciszowie: Wspólne granie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze