Reklama

WOŚP Marciszów - galeria zdjęć

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już drugi dzień gra w Marciszowie. Po wczorajszym marszo-biegu, dzisiaj finał odbywa się w domu kultury.

Aktualizacj 13.01.2020.

W Marciszowie uzbierano 40 549,90 zł. 

Oryginalna informacja
Na scenie prezentują się miejscowi wykonawcy. Jako pierwsi wyszli uczniowie zerówki.

Wśród licytowanych gadżetów są m.in. książki noblistki Olgi Tokarczuk z dedykacjami. Licytowane są również Anioły zgłoszone do szkolnego konkursu.

Imprezę zakończy Światełko do nieba na boisku.

Organizatorzy zaplanowali bezpłatny transport dla mieszkańców gminy chcących uczestniczyć w marciszowskim finale. Rozkład jazdy autobusu wywieszony jest na przystankach.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama