Reklama

WOŚP - Lubawka

W ramach 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra sztab w Lubawce. Tradycyjnie sztab pracować będzie w Domu Kultury, w którym odbędzie się finałowa impreza.


Kwesta na ulicach miasta trwać będzie od rana do godziny 17. Impreza w Domu Kultury rozpocznie się o 14.40 i tradycyjnie potrwa do 20. Zakończenie zaplanowano na lubawskim rynku podczas pokazu sztucznych ogni.

Oprócz licytacji w Domu Kultura odbędzie się loteria fantowa oraz kiermasz ciast.

Aktualny plan imprezy:


Program imprezy:
14.40 - rozpoczęcie imprezy
14.50 - występ dzieci z sekcji rytmiki z Domu Kultury w Lubawce
15.20 - LICYTACJA
15.30 - koncert skrzypcowy
15.50 - LICYTACJA
16.05 - pokaz karate sekcji z Domu Kultury w Lubawce
16.25 - pokaz Muai Thai
16.55 - występ zespołu "Wrzos"
17.15 - występ zespołu "Dinozaury"
17.45 - BEŚCIAK (RAP)
18.15 - LICYTACJA
18.30 - występ Orkiestry Dętej z Lubawki
19.00 - SC Projekt (Reggae + Hip HOP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama