W ramach 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra sztab w Lubawce. Tradycyjnie sztab pracować będzie w Domu Kultury, w którym odbędzie się finałowa impreza.
Kwesta na ulicach miasta trwać będzie od rana do godziny 17. Impreza w Domu Kultury rozpocznie się o 14.40 i tradycyjnie potrwa do 20. Zakończenie zaplanowano na lubawskim rynku podczas pokazu sztucznych ogni.
Oprócz licytacji w Domu Kultura odbędzie się loteria fantowa oraz kiermasz ciast.
Aktualny plan imprezy:
Program imprezy:
14.40 - rozpoczęcie imprezy
14.50 - występ dzieci z sekcji rytmiki z Domu Kultury w Lubawce
15.20 - LICYTACJA
15.30 - koncert skrzypcowy
15.50 - LICYTACJA
16.05 - pokaz karate sekcji z Domu Kultury w Lubawce
16.25 - pokaz Muai Thai
16.55 - występ zespołu "Wrzos"
17.15 - występ zespołu "Dinozaury"
17.45 - BEŚCIAK (RAP)
18.15 - LICYTACJA
18.30 - występ Orkiestry Dętej z Lubawki
19.00 - SC Projekt (Reggae + Hip HOP)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze