Po raz kolejny w Domu Kultury w Lubawce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku, pomimo znacznych ograniczeń, udało się zebrać kwotę 28 441,54 zł.
Rekordowym fantem na licytacji okazał się ekspres do kawy, wylicytowany na 2050 zł. Druga co do wysokości kwota padła za plastron z podpisami polskiej kadry skoczków narciarskich. Bloki licytacji, transmitowane w całości na platformie Facebook Live były przeplatane występami artystycznymi. Na "scenie" pojawili się: strażacy z OSP Lubawka, harcerze pod kierunkiem pani Agnieszki Czajkowskiej-Wróbel, Uniwersytet Trzeciego Wieku Gminy Lubawka, B-Boy Flash Rafał Budner, grupa miłośników Zumby pod kierunkiem pana Damiana Strączka a także przedszkolaki wraz z panią Magdaleną Chałupą. Całość tradycyjnie została podsumowana Światełkiem Do Nieba, które w tym roku miało nieco skromniejszą formę.
Za wszystkie datki, przekazane fanty oraz ofiarność, sztab nr 6085 składa serdeczne podziękowania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze