Kamiennogórski 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie się w niedzielę (12 stycznia) o godzinie 14 w Centrum Kultury (ul. Kościuszki 4).
W programie występy:
- tancerzy KTT Fraszka,
- sekcji hip hopu,
- przedstawicieli przedszkoli i szkół kamiennogórskich,
- harcerzy,
- wokalno-tanecznego zespołu romskiego
- Tria Słoneczny Zegar z Bolkowa
- Karoliny Ryter
- Panser Galter Drott - Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych z Wrocławia
- Sebastiana Świerczyńskiego z programem FACE OF DANCE
w Sportowych Potyczkach wezmą udział przedstawiciele KKS Olimpia i KS Relax
Tradycyjnie o 20 zapłonie Światełko do nieba.
Podczas imprezy trwać będzie serduszkowy kramik oraz kiermasz ciast.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze