W wyznaczonych miejscach na terenie Kamiennej Góry trwa kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z uwagi na epidemię datek można wrzucić do puszki z zachowaniem bezpiecznego dystansu od wolontariuszy.
Stałe punkty wyznaczony w kilku miejscach miasta. Są one oznaczone flagami WOŚP, puszki stoją na stolikach, obok wyłożone są serduszka, które darczyńcy mogą sami przykleić do ubrania. W pobliżu są wolontariusze. Kwesta trwać ma do godziny 15.
Lista punktów, w których odbywa się kwesta
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze