Aktualizacja 26.01.2026.
Na terenie gminy Lubawka zebrano 96 093,37 zł.

Oryginalna informacja
W Domu Kultury w Lubawce trwa 34. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W programie lubawskiego WOŚP-u znalazły się występy oraz licytacje. Jest też stoisko z ciastami.
Wśród licytowanych gadżetów znalazła się m.in. statuetka ufundowana przez komendanta policji. Statuetka zmieniła właściciela za 350 zł.
Zabawa w Lubawce potrwa do godziny 20.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze