29 stycznia, 17:16
Sztab działający przy Centrum Kultury w Kamiennej Górze zebrał 96 034,26 zł
Oryginalna informacja
Kamiennogórski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się w Centrum Kultury.
Od godziny 14 na scenie występują artyści, trwają licytacje. Zabawę zakończy Światełko do Nieba o godzinie 20. W Centrum Kultury można również spróbować ciast oferowanych przez zespół Olga.
Wśród gadżetów są m.in. obrazy.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze