Aktualizacja 22:46
W Chełmsku Śląskim zebrano 45 015,86 zł i 100 euro
Oryginalna informacja
Piaskowe Morsy i druhowie z OSP Chełmsko Śląskie rozpoczęli finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim.
Chełmski finał gra na terenie szkoły. Przed wejściem strażacy ustawili zbiornik z wodą. To w nim Piaskowe Morsy oraz strażacy z OSP morsowali. Chętnych było tak dużo, że z trudem wszyscy zmieścili się w zbiorniku. Po wyjściu z zimnej wody morsy mogły ogrzać się przy strażackim ognisku.
Przed wejście do szkoły stoisko z ciepłymi posiłkami rozstawili strażacy. Na szkolnym korytarzu działa loteria fantowa oraz stoiska z ciastami.
W szkolnej sali gimnastycznej odbywają się występy i licytacje. Wśród fantów jest m.in. koszulka reprezentacji Polski w tenisie. Na koszulce podpisali się m.in.: Jan Zieliński zwycięzca turnieju miksta podczas tegorocznego Australian Open, Szymon Walków, Łukasz Kubot, Mariusz Frystenberg, Jan Janowicz. Na licytację trafi również bon na lot helikopterem.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze