Reklama

WOŚP Chełmsko Śląskie - galeria zdjęć

Chełmski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął się od turnieju tenisa. Teraz trwa główna część imprezy.

Aktualizacja 22:05
Znamy kwotę zebraną przez sztab w Chełmsku Śląskim.

Sztab zebrał w tym roku 31 130 zł. 

Oryginalna informacja
Finał odbywa się w szkole. Na scenie występują mieszkańcy Chełmska i okolic. W przerwach trwają licytacje. Tegoroczną atrakcją był pokaz morsowania.

Imprezę zakończy Światełko do nieba o godzinie 20:00 i pokaz filmu "Meritum" przygotowanego przez grupę Chaos.

Przed południem w szkole rozegrany został turniej tenisa stołowego. Ośmiu zawodników rywalizowało w kategorii open. Wygrał Mariusz Zbrzyzny. Drugi był Krystian Kwiecień, trzeci Marcin Sarzyński.

Reklama


fot. użyczone

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama