Chełmski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął się od turnieju tenisa. Teraz trwa główna część imprezy.
Aktualizacja 22:05
Znamy kwotę zebraną przez sztab w Chełmsku Śląskim.
Sztab zebrał w tym roku 31 130 zł.
Oryginalna informacja
Finał odbywa się w szkole. Na scenie występują mieszkańcy Chełmska i okolic. W przerwach trwają licytacje. Tegoroczną atrakcją był pokaz morsowania.
Imprezę zakończy Światełko do nieba o godzinie 20:00 i pokaz filmu "Meritum" przygotowanego przez grupę Chaos.
Przed południem w szkole rozegrany został turniej tenisa stołowego. Ośmiu zawodników rywalizowało w kategorii open. Wygrał Mariusz Zbrzyzny. Drugi był Krystian Kwiecień, trzeci Marcin Sarzyński.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze